Projekty graficzne

Zaprojektujemy Państwu szaty graficzne na wszystkie płaszczyzny reklamowe od ulotek, folderów, znakowania aut, do wizualizacji brendingu zewnętrznego.

"Projekt GRATIS" ekonomiczny to projekt wykonywany pod jeno konkretne zamówienie realizowane na jednej płaszczyźnie reklamowej jak np. ulotka, plakat itp. Szata graficzna przygotowana z materiałów dostarczonych przez klienta w jednej wersji i możliwymi 2 poprawkami nie przekraczającymi 20 minut pracy grafika.
Projekt graficzny "GRATIS" realizowany przy zamówieniu przez klienta produktów reklamowych dla których wymagany jest prosty projekt graficzny. Projekt taki jest własnością Matri Studio bez różnicy czy został on wykorzystany przy realizacji zamówienia czy nie, podlega prawom autorskim i nie może być  wykorzystywany w całości lub części bez zgody pisemnej autora Matri Studio R.S.

"Projekt ekonomiczny" odpłatny za umówioną kwotę. Projekt wykonywany w jednej lub 2 wersjach do wyboru przez zamawiającego. Do projektu przysługują 2 darmowe poprawki lub poprawki wg stawki za godzinę. Projekt zrealizowany i opłacony jest własnością zamawiającego a Matri Studio udostępnia go w postaci wersji do druku. Za projekt nie zaakceptowany zamawiający zapłaci 50% ustalonej stawki bez przeniesienia praw autorskich na zamawiającego.

"Praca z operatorem DTP" - czyli przeniesienie wizji klienta na projekt graficzny przy udziale operatora DTP. W takim przypadku stajemy się jedynie narzędziem w Państwach rękach. Koszt 180 zł /h. Projekt jest własnością klienta.

Projekt Matri Studio -

- Projekt pełny - przygotowanie projektu z wszelkich dostępnych materiałów:
1 od klienta
2 dostępnych w bazie Studia Graficznego
3 w bazach zdjęć komercyjnych
4 realizacja sesji fotograficznej na potrzeby projektu
A) wynajem studia fotograficznego
B) korzystanie z usług jednego z kilku zaprzyjaźnionych fotografów
5) realizacja sesji zdjęciowej na terenie klienta
D) zatrudnienie fotomodelek czy modeli
E) realizacja zdjeć z lotu ptaka przy wykorzystaniu dronów, motolotni czy samolotu
F) zatrudnienie plastyka do realizacji projektów ręcznie malowanych czy szkicowanych

Projekt bez żadnych ograniczeń ilości poprawek czy zmian koncepcji. Odpłatny 180zl/h kosztów projektu plus dodatkowe koszty za najem studia, fotografa, modeli, samolotu itp.